Pojemnik kwadratowy 0,5 l Loft – przechowuj zapasy w zasięgu wzroku

Pasjami pieczesz ciasta i potrzebujesz pojemnika na orzechy, migdały i jadalne konfetti? A może udało Ci się ususzyć grzyby, ale nie wiesz, w czym je teraz przechowywać? Sięgnij po pojemnik kwadratowy o pojemności 0,5 l Loft i trzymaj swoje zapasy zawsze pod ręką!

Na ogół w małej kuchni brakuje szafek do przechowywania – warto więc wykorzystać organizery, które można postawić na blacie lub półce ściennej. Pojemnik na żywność o kwadratowej podstawie (10x10 cm) zaoszczędzi miejsce, a przy tym pomieści rozmaite drobiazgi, których potrzebujesz przy codziennym gotowaniu. Szczelna pokrywa chroni zawartość przed szkodnikami i szybką utratą świeżości – produkty dłużej zachowują zapach, nie wysychają i nie zlepiają się. Dzięki nowoczesnemu designowi nie będziesz mieć oporów, aby pozostawić pojemnik na blacie i trzymać go na widoku w swojej kuchni.

Wykorzystaj pojemniki do przechowywania Loft o różnych gabarytach i kształtach, aby stworzyć praktyczny system magazynowania zapasów. Ten o pojemności 0,5 l sprawdzi się w przechowywaniu bakalii, ziół, liści herbaty, ziarnistych przypraw czy drobnych słodkości. W większych możesz trzymać różne rodzaje makaronów, kasze, płatki śniadaniowe i kawę.

Wymiary
Długość 10 cm
Głębokość 7,2 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 7,2 cm
Pojemność 500ml
Waga 0.104 kg
Do pobrania