Pojemnik mały 2l Arco - na drobne przedmioty

Zachowanie porządku nie jest prostą sprawą. Aby na co dzień sobie ułatwić sprzątanie, warto każdej rzeczy przypisać jej własne miejsce. Jeśli i Ty należysz do osób, którym najwięcej problemów sprawiają drobne przedmioty, które nigdy nie wiadomo gdzie pomieścić, docenisz mały pojemnik Arco.

Mały pojemnik 2l Arco to świetny sposób na przechowywanie przypraw, środków czystości jak tabletki do zmywarki czy sól, albo kapsułki do prania. Plastikowy pojemnik z pokrywką znajdzie też zastosowanie w warsztacie i garażu, jako pudełko na śrubki i wkręty. Szczelnie chroni swoją zawartość przed działaniem wilgoci czy osiadaniem kurzu, dlatego zapobiegnie wietrzeniu przypraw czy rdzewieniu gwoździ.

Mały plastikowy pojemnik wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa, które nie przechodzi zapachami i nie odbarwia się. Dlatego jeśli zmienisz koncepcję co do jego zastosowania, wystarczy go umyć w ciepłej wodzie z dodatkiem detergentu i jest gotowy do działania. Pojemniki Arco doskonale do siebie pasują, dlatego ustawione jeden na drugim zajmują bardzo mało miejsca, co ułatwia zachowanie porządku.

Wymiary
Długość 19,8 cm
Szerokość 16,5 cm
Wysokość 8,9 cm
Pojemność 2l
Waga 0.098 kg
Do pobrania