Pojemnik na herbatę Minti – uzupełni stylową kuchnię

Efektowny pojemnik na herbatę Minti w stylu retro to prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli interesują Cię dawne trendy w umeblowaniu i dekorowaniu mieszkania. Świetnie będzie wyglądać z innymi pojemnikami w tym stylu. Najlepsze miejsce dla pojemnika na herbatę to kuchnia i jadalnia, ale sprawdzi się w restauracji i kawiarni w stylu retro. Jeżeli masz już pojemnik na herbatę, ale Minti cię szczerze zachwycił, możesz trzymać w środku różne drobiazgi. Najlepiej pasuje do wnętrza w stylu vintage, retro, nowoczesnym.

Pojemnik na herbatę Minti jest zrobiony z metalu. Ma kształt walca, przypomina tradycyjne puszki na kawę i sypkie produkty. Jest zamykany pokrywką z praktycznym uchwytem. Na pojemniku znajduje się okrągłe, błyszczące oznaczenie z napisem „Tea”. Pojemnik na herbatę Minti jest w kolorach miętowym i złotym. Wymiary wynoszą: 11 × 15 cm.

Idealnie komponuje się z wystrojem w stylu retro i innymi gadżetami w podobnym stylu, na przykład chlebakiem, albo pojemnikiem na kawę bądź cukier. Dobrze prezentuje się wśród jasnych, pastelowych barw.

Wymiary
Średnica 11 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.122 kg
Do pobrania