Pojemnik na proszek do prania dla każdej łazienki

Uniwersalny pojemnik na proszek nadaje się do użycia w każdej łazience. Dzięki temu, że jest przezroczysty, nie zakłóci kolorystycznej harmonii w żadnym wnętrzu. Prosty kształt ułatwia znalezienie dla niego odpowiedniego miejsca i gwarantuje, że nie wprowadzi on dysonansu bez względu, na charakter ozdób w łazience - nadaje się zarówno do wnętrz prostych i minimalistycznych, jak i do bogato zdobionych łazienek


Prostota i wygoda

Transparentny pojemnik zapewnia widoczność zawartości, co gwarantuje, że proszek nie zostanie pomylony z żadnym innym znajdującym się w łazience środkiem. Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie pojemnika i umożliwia powieszenie go, dając większe możliwości w gospodarowaniu przestrzenią w łazience. Pojemnik jest plastikowy, łatwo go więc wyczyścić. Prosty kształt ścianek gwarantuje, że żadne drobinki zawartości lub brudu nie utkną w szczelinach.


Ekonomia i wytrzymałość

W pojemniku mieści się do sześciu litrów proszku do prania. Rozmiar ten gwarantuje jeszcze łatwość przenoszenia pojemnika nawet wraz z zawartością, ale jednocześnie jest na tyle duży, aby uniknąć częstego kłopotliwego uzupełniania zawartości. Produkt jest wytrzymały na przenoszenie dużych ciężarów i obecną w łazience wilgoć.

Wymiary
Długość 25 cm
Szerokość 17,5 cm
Wysokość 25,4 cm
Waga 0.276 kg
Do pobrania