Pojemnik na wędliny Modula Mepal - wygodne i bezpieczne przechowywanie żywności

Aby zachować żywność dłużej świeżą, bardzo ważne jest jej odpowiednie przechowywanie. Powinna być trzymana w odpowiedniej temperaturze i koniecznie w szczelnych pojemnikach przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Pojemniki z serii Modula Mepal są stworzone do przechowywania wędlin i sera. Dzięki szczelnemu wieczku możesz cieszyć się jedzeniem na dłużej bez obaw, że zapachy w lodówce będą się mieszać lub Twoje jedzenie zrobi się twarde.

Zadbaj o porządek w lodówce dzięki pojemnikom do przechowywania Modula Mepal. Im więcej rzeczy trzymanych w lodówce przechowujemy w pojemnikach, słoikach, miskach tym rzadziej musimy ją czyścić i łatwiej w niej coś znaleźć. Nie powinniśmy trzymać wędlin czy sera bezpośrednio na półce dlatego najlepszym rozwiązaniem są bezpieczne i szczelne pojemniki.

Pojemnik na wędliny jest tak na prawdę stworzony z trzech osobnych pojemników Każda część idealnie na siebie nachodzi, dzięki czemu zajmują o wiele mniej miejsca w lodówce ale możesz trzymać w nim trzy różne rodzaje wędlin bez obaw, że coś przejdzie smakiem czy zapachem.

Po opróżnieniu pojemnika możesz włożyć go do zmywarki (bez przykrywki z uszczelką) i ponownie uzupełnić.

Wymiary
Długość 22,4 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 8,6 cm
Pojemność 1,65l
Waga 0.525 kg
Do pobrania