Pojemnik na żywność szklany z bambusową pokrywką i uszczelką naczynie żaroodporne ARIZONA 300 ml

Najważniejsze informacje:

PRAKTYCZNY - Kwadratowy pojemnik do przechowywania jedzenia i produktów spożywczych. Pojemnik ma pojemność całkowitą 300 ml, natomiast pojemność użytkowa z pokrywką wynosi 200 ml. Wymiary pojemnika wynoszą 11,5 x 11,5 x 5 cm.

WYTRZYMAŁY - Pojemnik wykonany z grubego, przezroczystego szkła, a pokrywa z naturalnego drewna bambusowego. Przezroczysty kolor pojemnika pozwoli na wygodne sprawdzenie zawartości pojemnika, bez konieczności otwierania go. Pojemnik jest wytrzymały i odporny na zarysowania.

ZAMYKANY - Pojemnik wyposażony w pokrywkę z gumową uszczelką. Odpowiednie zamknięcie pojemnika zapewni świeżość przechowywanych produktów. Pokrywka może pełnić także funkcję podstawki pod rozgrzane naczynie.

ODPORNY - Szklany pojemnik jest odporny na wysokie temperatury, co umożliwia podgrzewanie żywności bezpośrednio w pojemniku. Naczynie możemy bezpiecznie użytkować w temperaturze od -30°C do +400°C. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń, można używać go w mikrofalówce (bez pokrywki). Nadaje się również do lodówki oraz zamrażalki.

UNIWERSALNY - W pojemniku możemy umieścić dowolną żywność. Idealny do przechowywania wędlin, sałatek, owoców, różnego rodzaju potraw czy przekąsek.

Praktyczny pojemnik w kwadratowym kształcie do przechowywania żywności. Posiada szczelne zamknięcie, które chroni zawartość przed wysychaniem i działaniem wilgoci. Pojemnik świetnie sprawdzi się w każdym domu. Pomoże zachować świeżość i aromat przygotowanego jedzenia lub produktów spożywczych na dłużej. Przy zakupie większej ilości pojemników możemy przechowywać je w łatwy sposób, odpowiednia konstrukcja daje możliwość spiętrzania pojemników. Pojemnika nie wolno narażać na gwałtowne zmiany temperatury. Oryginalny produkt greckiej marki NAVA z linii naczyń Arizona. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

  • Materiał: szkło
  • Długość: 11,5 cm
  • Szerokość: 11,5 cm
  • Wysokość: 5 cm
  • Pojemność: 300 ml
  • Waga (g): 314
  • Kolor dominujący: przezroczysty