Pojemnik, w którym bezpiecznie przechowasz ciasto

Funkcjonalny i użyteczny pojemnik na ciasto marki KADAX, który ze względu na swoją sporą pojemność ułatwia nałożenie dużej ilości smacznego i pysznego ciasta do środka oraz bezpieczne i komfortowe transportowanie go do pracy, szkoły, na imprezę czy na przyjęcie okolicznościowe.

Solidne wykonane i wytrzymałość produktu zapewniają długotrwałe użytkowanie oraz pewność przy przenoszeniu szarlotki, bezy czy murzynka. To też dobry pojemnik do przechowywania wypieków.


Do szarlotki, bezy, sernika...

Praktyczny pojemnik świetnie nadaje się do wygodnego przenoszenia różnego rodzaju wypieków, na przykład babki piaskowej, szarlotki, sernika, bezy, ciasta czekoladowego, pyz ze szpinakiem, ale także ciasteczek, drożdżówek czy babeczek.

Do pojemnika z powodzeniem mieści się domowej roboty chleb. W produkcie bez obaw można transportować ciasta do szkoły z okazji urodzin dziecka czy do pracy, żeby poczęstować smacznymi wypiekami znajomych z biura.

,

Bezpieczna i łatwo otwierająca się pokrywa to duże udogodnienie przedmiotu. Pokrywa zamyka się na zatrzask, zapewniając szczelne zamknięcie i ochronę ciasta przed bakteriami, brudem, insektami, a także pleśnieniem oraz wysychaniem, dzięki czemu wypieki na dłużej zachowują świeżość, smak i aromat. Praktyczny wkład i odpowiednia wysokość pojemnika znacznie ułatwiają transport. Pojemnik to dobre rozwiązanie dla smakoszy i pasjonatów pieczenia, którzy mogą w środku przechowywać ulubione ciasta i słodkości, także wkładając akcesorium do lodówki.Przedmiot wykonany jest z tworzywa sztucznego, które jest przede wszystkim lekkie, co znacznie usprawnia nakładanie ciasta do pojemnika i jego przenoszenie.

Przedmiot ma 44 cm długości, 30 cm szerokości i 13 cm wysokości i z powodzeniem mieści się w kuchennej szafie. Dostępne kolory to kremowy, miętowy i taupe.

Cechy:

  • Wygodny - komfort użytkowania artykułu ułatwia ergonomiczny uchwyt na pokrywie, który upraszcza transportowanie pojemnika ze słodką zawartością w środku
  • Wykonanie: tworzywo sztuczne
  • Bezpieczny w użytkowaniu - materiał zachowuje właściwości dielektryczne i jest odporny na czynniki chemiczne, głównie wilgoć, więc z produktu bez obaw można korzystać w kuchni
  • Solidny - Antypoślizgowa podstawa pojemnika na ciasto zapobiega nagłemu przesunięciu się artykułu, przewróceniu zawartości na podłogę albo zniszczeniu akcesorium. Trwałość produktu pozwala na transportowanie pojemnika z wypiekami w samochodzie czy środkach komunikacji publicznej
  • Długość: 44 cm
  • Szerokość: 30 cm
  • Wysokość: 12,5 cm
  • Kolor: różowy

Kod produktu: ##141656##

Wymiary
Długość 44 cm
Głębokość 44 cm
Średnica 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 12 cm
Do pobrania