Bardzo praktyczny przedmiot

W dobie mody na zdrową żywność i trendu bycia fit wiele osób decyduje się na gotowanie kilku posiłków na cały dzień. Pakuje je później do pojemników i spożywa w trakcie dnia, o różnych jego porach. Rozwiązanie to cieszy się obecnie dużą popularnością, szczególnie wśród osób uprawiających sport. Daje im to gwarancje spożywania posiłków wysokiej jakości, przygotowanych w oparciu o zasady zdrowego żywienia, a także zbilansowane pod względem ilości makroskładników. Takie postępowanie pozwala zoptymalizować i zindywidualizować dietę. Pojemnik może być zabierany praktycznie wszędzie, bez obaw o to, że jedzenie wewnątrz niego się przeterminuje. Hermetyczne pojemniki chronią żywność przez kilka dni. Wyciągając je z nich możemy mieć pewność, że będą one świeże.

 

Łyżeczka niezbędna

Pojemnik pozwala na swobodne przemieszczanie się wraz z posiłkiem. Umożliwia jego zjedzenie w każdym miejscu. Jedynym problemem są w takiej sytuacji sztućce, a w zasadzie ich brak. Często zdarza się ich zapomnieć. W obliczu takiego problemu idealnym rozwiązaniem wydaje się być pojemnik z łyżeczką, który automatycznie rozwiązuje problem sztućców. Przechowywanie w nim jedzenie jest gwarancją jakości. Pojemnik do sypkich produktów kulinarnych jest konkretnym, sprawdzonym sposobem przenoszenia na przykład soli czy cukru. Nada się również do przechowywania nieugotowanego ryżu czy makaronu.

 

Solidność

Głównym atutem takiego pojemnika jest solidność. Decydując się na zakup, można mieć pewność inwestycji na długi czas. Pojemnik z łyżeczką stworzony jest z solidnego materiału, który pozwala na długotrwałe użytkowanie i satysfakcję.

 

Wymiary
Długość 13 cm
Szerokość 13 cm
Średnica 13 cm
Wysokość 19 cm
Pojemność 1,7l
Waga 0.198 kg
Do pobrania