Do czego zastosujesz nasz pojemnik?

Pojemnik z przykrywką, to produkt, który tylko pozornie jest mało istotny. Zachęcamy do jego zakupu i użytkowania. Łatwo wtedy się przekonać, że w takim pojemniku można przechowywać mnóstwo różnych rzeczy.


Do czego go wykorzystasz?

Zioła? suszone grzyby? Przyprawy? A może inne produkty spożywcze lub nie spożywcze? W pojemniku, który Państwu oferujemy, można przechowywać wiele różnych rzeczy, przeznaczenie pojemnika zależne jest tylko od naszych potrzeb i możliwości.


Szkło i metal.

Szkło, z którego zostało wykonane naczynie, to materiał, dzięki któremu łatwo dostrzec to co się w pojemniku znajduje. To jednak nie jedyna jego zaleta. Warto pamiętać, że to szklane naczynie jest łatwe do utrzymania w czystości. Bez problemu można je umyć, wysuszyć i używać dalej.


Zachęcamy do zakupu.

Nasz pojemniek na żywność ma wiele zastosowań. Bez względu na to, co będziecie Państwo w nim przechowywać, bez wątpienia uznacie go za rzecz przydatną. Sprzedawany pojemnik ma 1,75 litra pojemności. W naszej ofercie można jednak znaleźć pojemniki o innych pojemnościach i rozmiarach. Wybierz najodpowiedniejszy i kup.

Wymiary
Średnica 10,5 cm
Wysokość 22 cm
Pojemność 1.75l
Waga 0.916 kg
Do pobrania