Zagospodaruj swoje wnętrze

Projektowanie wnętrza jest podstawową czynnością przed wprowadzeniem się do mieszkania czy domu. Jego odpowiednie zaplanowanie znacznie ułatwi poruszanie się w obrębie pomieszczenia. Strategiczne ulokowanie wszystkich elementów wyposażenie daje nam gwarancję szybkiej i sprawnej pracy. Szczególną uwagę zwraca się na projektowanie kuchni, która jest najbardziej funkcjonalnym pomieszczeniem w budynku, gdzie zawsze wiele się dzieje. Wewnątrz kuchni najważniejsza jest spiżarka, w której znajdują się wszelkie elementy do działania.


Uporządkuj spiżarkę

To właśnie w niej miejsce znajdzie pojemnik, przypominający przezroczysty słoik. Jego niewielka cena skłania do zakupu, zważywszy na jego duży zakres działania. Możemy w nim umieścić chociażby przyprawy, takie jak sól czy pieprz. Swoje miejsce znaleźć mogą także chili, oregano czy curry. Dobrą inwestycją jest zakup większej ilości produktów. Wykorzystując ich kilka, możemy przejrzyście posegregować produkty kulinarne w kuchni. Pojemnik nada się do tego idealnie, gdyż jest przezroczysty. Dzięki temu już pierwszy kontakt z półką pokaże nam, gdzie znajdują się potrzebne nam akcesoria.


Styl i wytrzymałość

Pojemnik szklany nie jest przeznaczony wyłącznie do użytku zamkniętego. Można postawić go na półce w kuchni i tworząc ciekawą konfigurację wzbogacić swoje wnętrze. Różne kolory przypraw idealnie nadadzą się, ażeby ubarwić nasze pomieszczenie. Są to niewątpliwie atuty czysto estetyczne, jednak nie sposób zapomnieć o plusach technicznych produktu. Pojemnik szklany wykonany jest z wysokiej jakości zahartowanego szkła, dzięki czemu nie stłucze się przy pierwszej okazji. Wieczko natomiast stworzone zostało ze stali nierdzewnej, która zapewnia wytrzymałość.

Wymiary
Średnica 10,5 cm
Wysokość 12 cm
Pojemność 870ml
Waga 0.626 kg
Do pobrania