Pojemnik z sitkiem na suche produkty

Po co trzymać sypkie produkty w kuchni, takie jak kakao, sól, sypka czekolada, cukier, cukier puder itp. w oryginalnych nieeleganckich opakowaniach, które zazwyczaj są papierowe lub plastikowe, gdy można je przesypać do eleganckiego i ładnie wyglądającego pojemnika z sitkiem? Dziurki wytłoczone w przykrywce pojemnika festa ułatwiają rozprowadzanie sypkich produktów przetrzymywanych w kuchni na pożywieniu lub na napojach.


Pojemnik Festa - funkcjonalność i uniwersalna ozdoba w jednym

Taki pojemnik może stać na wierzchu na szafce, zamiast zajmować miejsce w szufladach lub też w szafkach. Teraz wygospodarową przestrzeń w szafkach i szufladach można zaplanować, a nowy pojemnik z sitkiem posłuży za nową, przyjemną dla oka dekoracje kuchenną. Srebrny, błyszczący kolor sprawi, że wpasuje się praktycznie w każdą kolorystykę oraz styl kuchni.

Czy to meble drewniane, czy w bardziej nowoczesnym stylu, czy kuchnia urządzona nowocześnie, czy też bardziej przytulna z koronkowymi firankami i białymi meblami - nowy gadżet w kuchni Festa ułatwi gotowanie, czy też przygotowywanie przekąsek, a także sprawi, że otoczenie stanie się o wiele przyjemniejsze i gotowanie sprawi większą przyjemność.

Wymiary
Średnica 6 cm
Wysokość 8,5 cm
Waga 0.082 kg
Do pobrania