Półhoker Chic – siedzisko barowe w stylu glamour

Meble, które zapadają w pamięć? Stylowe, oryginalne i wygodne. A co, jeżeli te wszystkie cechy ma jeden mebel? Półhoker Chic zachwyca efektowną tapicerką, którą przełamują liczne, geometryczne wciągi, dzięki czemu tworzy pikowaną strukturę. Dopełnieniem są chromowane nóżki krzesło barowe. Całość wkomponuje się w aranżacje w stylu nowoczesnym i glamour.

Czym wyróżnia się nowoczesne krzesło wysokie? W siedzisku i oparciu znajduje się elastyczna pianka, która zapewnia wysoki komfort. Całość osadzono na wysokim stelażu z metalu.

Hoker tapicerowany to rozwiązanie dla tych, którzy ponad wszystko cenią wygodę. Ten model sprawdzi się zarówno jeżeli przysiadasz na nim tylko na chwilę, jak również przesiadujesz na nim godzinami podczas rodzinnych uroczystości czy długich dyskusji. Aksamitna tkanina w 3 stonowanych kolorach do wyboru doskonale koresponduje z czarnym pokryciem nóżek.

Kupiłbyś półhoker Chic ale zastanawiasz się nad pozostałymi elementami aranżacji? W ofercie mamy też krzesło Chic, które możesz dosunąć do wielu modeli stołów, które znajdziesz w naszej ofercie. W ten sposób, za pomocą spójnych stylistycznie krzeseł, stworzysz efektowną zabudowę jadalni i kuchni, a może otwartej na salon kuchni?

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 92 cm
Waga 7.5 kg
Do pobrania