Półka ścienna Belfast – znajdź dla niej stanowisko także w swoim domu

Brakuje Ci miejsca na przechowywanie książek, roślin czy innych bibelotów? Półka ścienna Belfast bez najmniejszego problemu pomieści wszystkie te przedmioty! Model utrzymany w industrialnym stylu z łatwością odnajdzie się w każdym salonie, gabinecie czy sypialni. Dla miłośników funkcjonalnych i ponadczasowych rozwiązań nie ma lepszego wyboru, niż Belfast!

Konstrukcja mebla została wykonana z czarnego, matowego metalu malowanego proszkowo. Jej doskonałe dopełnienie stanowi aż sześć półek z paulowni w tym samym kolorze – drewna, które jest odporne na pęcznienie i kruszenie. Takie połączenie materiałów nie tylko elegancko się prezentuje, ale przede wszystkim jest bardzo trwałe i łatwe w pielęgnacji.

Czarna półka ścienna Belfast o wysokości 111 cm, szerokości 120 cm oraz głębokości 25 cm pozwala wyeksponować wszystkie ulubione dekoracje. Dzięki swojej minimalistycznej konstrukcji i neutralnej, czarnej kolorystyce świetnie sprawdzi się równie dobrze we wnętrzach loftowych, nowoczesnych czy glamour.

Wymiary
Głębokość 25 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 111 cm
Waga 9 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona