Półka Canard – wieńczy loftową aranżację

To detale sprawiają, że we wnętrzu czujemy się dobrze. Przytulną atmosferę budują na przykład miękkie poduszki, nastrojowe światło oraz piękne dekoracje. Te ostatnie możesz wyeksponować na loftowej półce Canard.

Prostokątna półka ścienna o wymiarach 45 × 15 cm zadziwia uniwersalnością – może być zawieszona nad biurkiem albo w sypialni, sprawdzi się też w kuchni, w salonie lub w przedpokoju. Została zrobiona z laminowanej płyty MDF w kolorze dębu oraz metalu malowanego proszkowo. Industrialnego charakteru dodaje jej panel tylny w formie kratki.

Druciana półka wisząca będzie modnym dodatkiem, który wprowadzi do mieszkania dobry klimat. Łatwo zamontujesz ją na ścianie dzięki otworom na śruby (śruby nie są dołączone do zestawu).

Wybierz pasującą do Twojego wnętrza wersję kolorystyczną – wolisz czarną czy złotą? Na półce w stylu loftowym możesz ustawić kolekcję sukulentów, ceramiczny wazon lub ozdobne figurki. Ciekawy efekt daje też zestawienie kilku półek – zyskasz więcej miejsca na ulubione przedmioty! 

Wymiary
Głębokość 15 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 15 cm
Waga 2.5 kg
Do pobrania