Półka Fabron L – przyciąga wzrok

Masz dużo drobnych przedmiotów, które chcesz wyeksponować? Odpowiednim miejscem na Twoje skarby będzie duża półka wisząca Fabron L. Pamiątki, rośliny, naczynia – zmieści się tu wszystko!

Regał ścienny o wymiarach 60 × 18 cm stanowi połączenie metalu w kolorze czarnym i płyty MDF w jasnym, przyjemnym dla oka odcieniu. Do dyspozycji masz aż 4 poziomy, które składają się na imponującą wysokość całości – 112 cm. Lekka konstrukcja sprawia, że element łatwo wpasujesz w dowolną przestrzeń.

Czteropoziomowa półka wisząca szybko ożywi wnętrze – jej montaż zajmuje znacznie mniej czasu niż kilku oddzielnych półek. Sprawę ułatwiają otwory na śruby (śruby nie są dołączone do zestawu, wybierz mocowanie odpowiednie do Twojej ściany).

Industrialna półka ścienna jest na tyle uniwersalna, że pasuje do najróżniejszych aranżacji, nie tylko tych nawiązujących do stylistyki pofabrycznej. Możesz zawiesić ją w zasadzie w dowolnym pomieszczeniu – w kuchni pięknie wyeksponuje kolekcję ziół lub ceramicznych filiżanek, a w salonie będzie dodatkowym miejscem na książki, zdjęcia i bibeloty.

Wymiary
Głębokość 18 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 112 cm
Waga 4.8 kg
Do pobrania