Półka Fabron M – rozwiązanie typu 3 w 1

Chcesz szybko odmienić wnętrze i nadać mu więcej osobistego charakteru? Świetnym rozwiązaniem będzie loftowa półka wisząca Fabron M. Jej głównym atutem jest fakt, że zamiast jednej masz do dyspozycji aż trzy półki. Pusta ściana od razu nabierze wyrazu!

Regał ścienny o wymiarach 60 × 18 cm to przykład nowoczesnego, minimalistycznego designu, który sprawdzi się w wielu różnych pomieszczeniach. Urozmaici zabudowę kuchenną, doda wyrazistości w salonie, przyda się w domowym gabinecie. Dzięki temu, że składa się z 3 poziomów wyeksponujesz na nim mnóstwo rzeczy, tworząc niepowtarzalną minigalerię. Wysokość całości wynosi 87,5 cm.

Półka wisząca została zrobiona z wytrzymałej płyty MDF w jasnym, ciepłym odcieniu i metalu w kolorze czarnym. Z jednej strony nawiązuje więc do stylu industrialnego, natomiast dobrze odnajdzie się w wielu innych aranżacjach, na przykład vintage czy boho.

Trzypoziomowa półka ścienna wyposażona jest w praktyczne otwory na śruby, więc montaż zajmie Ci zaledwie kilka chwil (śruby nie są dołączone do zestawu, wybierz mocowanie odpowiednie do Twojej ściany). Potem już tylko najprzyjemniejsza część metamorfozy – dekorowanie!

Wymiary
Głębokość 18 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 87,5 cm
Waga 5 kg
Do pobrania