Półka Heksagon – ozdoby w geometrycznej formie

Nawet jeśli matematyka nie była Twoim ulubionym przedmiotem w czasach szkolnych, w aranżacji wnętrz zdecydowanie warto się do niej odnosić. Nowoczesna półka wisząca Heksagon stanowi tego najlepszy dowód. Wyjątkowy, geometryczny kształt urozmaici aranżację i będzie miłym akcentem, który od razu przyciągnie wzrok.

Uniwersalny, minimalistyczny design pozwoli na wpasowanie półki w kształcie heksagonu w wiele różnych aranżacji. Sprawdzi się na przykład we wnętrzach loftowych, industrialnych, skandynawskich, a także w estetyce boho lub retro. Czarna, metalowa rama podtrzymuje dwie półki z płyty MDF w kolorze jasnego dębu – całość wygląda niezwykle lekko. Wysokość elementu wynosi 40 cm, a szerokość to 46 cm.

Półka ma otwory na śruby, co ułatwia zawieszenie jej na ścianie, zestaw nie zawiera elementów mocujących.  

Co możesz trzymać na dekoracyjnej półce ściennej Heksagon? Świetnie wyglądają na niej rośliny o zwisających pędach albo ozdobne świeczniki na tealighty. Wyjątkowo efektownie prezentuje się zestawienie ze sobą kilku półek. Taką geometryczną kompozycję możesz umieścić na przykład nad łóżkiem w sypialni lub nad kanapą w salonie – będzie bardzo przytulnie!

Wymiary
Głębokość 10 cm
Szerokość 46 cm
Wysokość 40 cm
Waga 2 kg
Do pobrania