Klasyczna półka dla Twojego pomieszczenia

Szukasz półki na ścianę, która wypełni wolną przestrzeń w Twoim wnętrzu? Półka dostępna w naszej ofercie z pewnością Cię zadowoli. To dzięki niej zyskasz możliwość na uporządkowanie książek bądź dodatków. Jednocześnie uatrakcyjni ona Twoje wnętrze i nada mu stylowego charakteru.

Kolor prezentowanej półki to biały/dąb grandson. To zestawienie kolorów z pewnością wpasuje się do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym bądź loftowym, takim jak salon, sypialnia czy pokój młodzieżowy.

Półka wypełni wolną przestrzeń w Twoim mieszkaniu lub domu, nadając jej świeżości. Pomoże Ci również w uporządkowaniu przedmiotów.

Półka została wykonana z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy element. Jej stylowy i minimalistyczny wygląd świetnie wpasuje się do większości pomieszczeń i pozwoli, aby stała się ona dekoracją samą w sobie. Półka to element wyposażenia, który pozwoli Ci na praktyczne przechowywanie książek, dodatków bądź innych przedmiotów, dla których nie ma miejsca w pozostałych meblach.

Wymiary
Głębokość 27 cm
Szerokość 166 cm
Wysokość 25 cm
Waga 11.05 kg
Do pobrania