Półka na reling Variella – prosty patent na funkcjonalność w kuchni

Zaplanowanie tzw. trójkąta roboczego to podstawowa zasada przy projektowaniu kuchni. Jednak ergonomię podczas gotowania możesz sobie zapewnić również za pomocą rozmaitych akcesoriów, takich jak półka na reling Variella.

Przestrzeń w kuchni warto zorganizować tak, aby mieć najważniejsze przedmioty na wyciągnięcie ręki, ale bez zagracania blatu roboczego. Taki cel osiągniesz za pomocą półki mocowanej na ścianie, która nie zajmuje miejsca w zabudowie kuchennej, a przy tym zapewnia łatwy dostęp do produktów spożywczych i akcesoriów. Półka relingowa Variella wykonana jest z chromowanego drutu, co nadaje jej wysoką odporność na wilgoć i nowoczesny styl. Co równie ważne, druciana półka zachowa estetyczny wygląd, gdyż nie gromadzi resztek jedzenia czy kurzu, a przy tym z łatwością się czyści. Wieszaki zakończone są gumowymi stoperami, więc kosz nie zarysuje powierzchni ściany.

Półka na reling kuchenny sprawi, że podczas gotowania będziesz mieć podstawowe przyprawy zawsze na oku i będziesz pamiętać o dodaniu ich do potrawy. Zaoszczędzisz też miejsce w szafce i na blacie, co jest ważne zwłaszcza w małej kuchni. Taka półka może być również ozdobą, jeśli umieścisz w niej ładne słoiczki z przyprawami.

Wymiary
Długość 26 cm
Szerokość 14,5 cm
Wysokość 21 cm
Waga 0.39 kg
Do pobrania