Półka – drzewko, która ozdobi każde wnętrze

Półka Poprad jest oryginalna i efektowna. Dodaje charakteru wnętrzom, przyciągając wzrok i jednocześnie będąc ozdobą, stanowi też praktyczne rozwiązanie na książki, bibeloty, drobiazgi. Pasuje do stylu nowoczesnego, skandynawskiego, boho i rustykalnego. Można stwarzać z nią przeróżne kompozycje, które odmienią oblicze zwykłego pomieszczenia. Sprawdzi się w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym i dziecięcym, jadalni, gabinecie.

Półka zrobiona jest z drewna. Przypomina niewielkie drzewko z rozłożystymi gałązkami, które służą za półki na drobiazgi lub książki i jednocześnie zabezpieczają przed ich spadaniem. Umieszczona na tle ściany jest świetną dekoracją. Półka Poprad ma kolor miodowego brązu. Jej wymiary wynoszą: 220 × 15 × 255 cm.

Dobrze wygląda na ścianach w naturalnych kolorach bieli, beżu. Świetnie prezentuje się w szarościach, kremie czy pastelowych odcieniach zieleni. Kolor naturalnego drewna świetnie współgra z różnymi aranżacjami. Pasują do niej drewniane ozdoby: ramki, drewniane dekoracje.

Wymiary
Głębokość 15 cm
Szerokość 255 cm
Wysokość 220 cm
Waga 28 kg
Do pobrania