Wysokiej jakości, wykonany z eleganckiego materiału półmisek jest bez wątpienia niezbędny w każdym domu. Służy nie tylko do wygodnego, ale i efektownego podawania potraw, niezastąpiony jest więc przede wszystkim podczas ważniejszych rodzinnych spotkań i uroczystości. Rangę każdego takiego wydarzenia na pewno doskonale podkreśli półmisek Claudette, który prezentuje się bardzo elegancko, głównie dzięki doskonałej jakości materiałowi i klasycznej, ponadczasowej formie.

 

Potrawa dobrze podana

Najlepsi kucharze przekonują, że jedzenie powinno być nie tylko smaczne, ale i pięknie podane, by mogło cieszyć nie tylko kubki smakowe, ale także oczy, wówczas bowiem lepiej smakuje i czyni na gościach większe wrażenie. Wysokiej jakości porcelana - cienkościenna i o mocnym połysku, jest szczególnie eleganckim sposobem na podanie dań. Nadaje półmiskowi wyjątkowego charakteru, to zaś sprawia, że nawet codzienny obiad w gronie najbliższych staje się wielką fetą, nawet jeśli miejscem posiłku nie będzie elegancka jadalnia, lecz kuchnia.

 

Piękno tkwi w prostocie

Idealnie gładka, lśniąca powierzchnia naczynia pozostaje taka przez bardzo długi zaś, gdyż mimo swej subtelności, porcelana, z jakiej zostało wykonane, nie jest wcale taka delikatna, jak mogłoby się wydawać. Nie trzeba też myć naczynia ręcznie, może to zrobić zmywarka i na pewno szlachetny materiał nie wyszczerbi się ani nie porysuje. Na uwagę zasługuje także kolor półmiska, gdyż zwykle jest to biel, w tym przypadku zaś - subtelny kolor ecru, który podkreśla wyjątkowość i elegancję naczynia, nieco przełamując konwenanse.

Podniesione brzegi półmiska umożliwiają i ułatwiają podawanie potraw z sosami.

Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.
Wymiary
Średnica 26 cm
Waga 0.526 kg
Do pobrania