Półmisek prostokątny Magia Północy – na świąteczne spotkania w rodzinnym gronie

Świąteczny stół ugina się pod ciężarem potraw i dekoracji – warto więc zadbać o to, aby każdy element miał swoje miejsce i razem z innymi tworzył spójną, pełną uroku aranżację. Dlatego już teraz pomyśl o zastawie i zaopatrz się w porcelanowy półmisek na ciasto, dzięki któremu zaplanujesz wygląd stołu w najdrobniejszym szczególe.

Kruchy makowiec, kolorowy keks, a może pierniczki własnej roboty? Nie ma znaczenia, jakie smakołyki przygotujesz – na eleganckim naczyniu wszystko będzie wyglądać wyśmienicie! Kremowobiała porcelana, ozdobiona złotym, bardzo subtelnym wzorem sprawia, że półmisek prostokątny Magia Północy prezentuje się wspaniale na uroczyście nakrytym stole. Zastosowana przez producenta porcelana jest gładka i błyszcząca, co niewątpliwie dodaje naczyniu elegancji.

Zachwyć swoich gości wykwintnym przybraniem stołu! Porcelanowy półmisek sprawdzi się w zestawie z tradycyjnym obiadowym i złotymi dekoracjami – jeśli chcesz wprowadzić wyrazisty akcent, użyj kolorowego obrusu (np. zielonego lub czerwonego).

Wymiary
Długość 27 cm
Szerokość 13 cm
Waga 0.645 kg
Do pobrania