Półmisek owalny Paris – elegancja z platynowym połyskiem

Radość ze wspólnego biesiadowania przy zastawionym stole czerpana jest z dobrego towarzystwa, pysznego jedzenia, ale też pięknej aranżacji stołu. Półmisek owalny Paris to bardzo szykowny, ale jednocześnie praktyczny element zastawy, który z pewnością będziesz często wykorzystywać.

Półmisek owalny Paris został wyprodukowany w polskiej fabryce z długimi tradycjami, dzięki czemu stworzony jest z najwyższej jakości porcelany. Niepowtarzalnego charakteru dodaje mu delikatny motyw naniesiony platyną. Porcelanowy półmisek w ciepłym odcieniu bieli to klasyka, która zawsze będzie się dobrze prezentować na stole, niezależnie od zmieniających się trendów.

Półmisek z porcelany z jasnym florystycznym motywem apetycznie podkreśli wizualny aspekt potraw. Możesz na nim podać przekąski, sery, wędliny, ale także sałatki lub dania główne. Jego uniwersalny design sprawdzi się zarówno w trakcie niedzielnych obiadów, jak i odświętnych posiłków takich jak Wigilia czy śniadanie wielkanocne. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Średnica 31 cm
Waga 0.9 kg
Do pobrania