Poręcze do ćwiczeń BenchK DB510 – trenuj w każdej wolnej chwili

Potrzebujesz chwili przerwy od pracy biurowej? Wykorzystaj te 15 minut na krótki trening, który zrelaksuje Twoje spięte mięśnie karku i szyi. Poręcze do ćwiczeń BenchK DB510 przymocowane do drabinki ułatwią wykonywanie szeregu ćwiczeń górnej partii ciała.

Jak za pomocą jednego przyrządu można zadbać o całą sylwetkę? Wykorzystując poręcze do ćwiczeń BenchK! Umożliwia Ci zrobienie szrugsów, pompek szwedzkich (dipów), unoszenia kolan z rotacją, a także wiele innych. Dzięki temu, że możesz je odwrócić i zyskać uchwyt na sztangę zyskujesz jeszcze możliwość pracy nad mięśniami górnych partii ciała.

Zdejmowana konstrukcja poręczy pozwala z łatwością zmieniać ich wysokość, dzięki temu dopasujesz ją do swojego wzrostu i potrzeb. Poręcze dip bar zawierają wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji podłokietniki z integralnej pianki poliuretanowej oraz cztery antypoślizgowe rączki. Nie musisz się martwić o zarysowania na drewnianych szczebelkach. Zapobiegnie temu filc przymocowany do haków.

Poręcze do ćwiczeń BenchK sprawdzą się w zestawieniu z produktami z serii BenchK 510, ale są kompatybilne ze wszystkimi drabinkami BenchK.

Poręcze wyprodukowane w Polsce zgodnie z normą PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Głębokość 50-90,5 cm
Szerokość 50,5 cm
Waga 11 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Benchmark Sp. z o.o.