Poszewka dekoracyjna Pierre żółta – wnętrze, które się wyróżnia

Zależy Ci na stworzeniu eleganckiego, niebanalnego wnętrza? Elementy dekoracyjne mogą Ci w tym pomóc! W naszej ofercie znajdziesz wiele interesujących propozycji, a jedną z nich jest poszewka dekoracyjna Pierre żółta. Kolor ten możesz śmiało połączyć zarówno z klasycznymi barwami, jak i tymi wyrazistymi.

Poszewka została wykonana z poliestru i ma wymiary 45 × 45 cm. Przy jej produkcji zwrócono uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki temu charakteryzuje się wysoką trwałością i długą żywotnością.

Poszewka dekoracyjna Pierre żółta to odpowiedni produkt do salonu, jak i sypialni. W naszej ofercie znajdziesz również poduszkę w tych wymiarach, zatem możesz od razu zakupić te dwa produkty.

Taka poduszka ozdobi Twoje wnętrze, ale również pozwoli wygodnie usiąść, czy też się położyć. Doskonale sprawdzi się na kanapie, łóżku oraz fotelu.

Wybierz poszewkę dekoracyjną Pierre i nadaj swojemu wnętrzu nietuzinkowego charakteru! W naszym sklepie znajdziesz także poszewki w innych wariantach kolorystycznych.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.15 kg
Do pobrania