Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Poznaj panele tapicerowane

Panele tapicerowane to świetny sposób na błyskawiczną metamorfozę wnętrza i dodanie mu przytulności.

DUŻY WYBÓR ZASTOSOWAŃ W DOMU

Panele tapicerowane to świetny sposób na błyskawiczną metamorfozę wnętrza i dodanie mu przytulności. Za ich pomocą stworzysz okazałe wezgłowie w sypialni, wypełnienie wnęki w przedpokoju czy oryginalną dekorację w salonie. Duży wybór kształtów, rozmiarów i kolorów paneli pozwala realizować niepowtarzalne aranżacje idące w zgodzie z Twoim gustem i stylem mieszkania. Stwórz własną kompozycję i ciesz się pięknie odmienionym wnętrzem!

Poznaj panele tapicerowane Black Red White

Zainspiruj się i nadaj swojemu wnętrzu nowy styl!

POZNAJ KSZTAŁTY PANELI

Różnorodne kształty paneli zapewniają nieograniczone możliwości dekoracyjne. Do wyboru są prostokąty, heksagony, równoległoboki, kwadraty i trójkąty. Poszczególne elementy zostały tak zaprojektowane, żeby łatwo można było je ze sobą łączyć.
Panele tapicerowane o prostych podłużnych kształtach dostępne są w kilku kolorach i trzech formatach: 15 × 30 cm, 15 × 60 cm i 15 × 90 cm. Możesz układać je pionowo i poziomo oraz swobodnie zestawiać z innymi kształtami, tworząc własne, oryginalne projekty.
Panele tapicerowane o prostych podłużnych kształtach
Panele w kształcie prostokąta o wymiarach 60 × 30 cm dostępne są w kilku kolorach. Duży format pozwala szybko stworzyć praktyczną ozdobę ściany, na przykład w pokoju dziecięcym lub w sypialni. Można układać je pionowo, poziomo lub w innych, dowolnych konfiguracjach.
Panele w kształcie prostokąta
Panele w kształcie heksagonu o boku równym 20 cm doskonale sprawdzą się jako miękkie oparcie i ciekawa mozaika na ścianie. Możesz układać je w dowolny sposób – blisko siebie lub zachowując odstępy pomiędzy elementami. Świetnie prezentują się zarówno w kompozycji jednobarwnej, jak i w połączeniu dwóch, trzech kolorów.
Panele w kształcie heksagonu
Panele tapicerowane w kształcie równoległoboku dostępne są w dwóch formatach: 30 × 30 cm i 15 × 30 cm. Łącząc elementy prawe z lewymi ułożysz modną jodełkę. Wyjątkowy efekt aranżacyjny daje też zestawienie mniejszych i większych równoległoboków.
Panele tapicerowane w kształcie równoległoboku
Panele tapicerowane w prostych do połączenia kształtach: kwadratu i trójkąta. Kwadrat o boku 30 cm z łatwością zestawisz z trójkątami w dwóch formatach: 30 × 30 cm i 15 × 30 cm. Geometryczne układanki to pomysł na przyciągającą wzrok ozdobę wnętrza. Trójkąty możesz wykorzystać również jako estetyczne zwieńczenie jodełki.
Panele tapicerowane w prostych do połączenia kształtach

SZEROKA GAMA KOLORÓW

Uniwersalna paleta kolorystyczna pozwala na zastosowanie paneli w różnych wnętrzach i stylach aranżacyjnych. Odcienie zostały tak dobrane, by ułatwić Ci łączenie kilku barw w ramach jednej kompozycji.
Uniwersalna paleta kolorystyczna

SPERSONALIZUJ SWOJE WNĘTRZE

Panele tapicerowane można układać w nieskończenie wielu konfiguracjach – jedynym ograniczeniem jest tu wyobraźnia. Kieruj się własną kreatywnością i stwórz dekorację, która nada wnętrzu niepowtarzalny charakter!
Konfiguracji paneli tapicerowanych
Konfiguracji paneli tapicerowanych
Konfiguracji paneli tapicerowanych
Konfiguracji paneli tapicerowanych
Konfiguracji paneli tapicerowanych
chillout
Panele tapicerowane w pokoju dziecka
pokój dziecka
Panele tapicerowane w sypialni
sypialnia
Panele tapicerowane w jadalni
jadalnia
Panele tapicerowane w biurze
biuro
Panele tapicerowane w przedpokoju
przedpokój

ZALETY PANELI TAPICEROWANYCH

Duży wybór kolorówi kształów
Szybki montaż
Przyjemne w dotyku
Samodzielny montaż
Produkt polski