Prześcieradło bez gumki 160x220 – naturalne posłanie na dobry sen

Ładna pościel zdobi sypialnię i sprawia, że nawet w ciągu dnia masz ochotę „zatopić” się w swoim łóżku. Ale żeby poczuć się naprawdę komfortowo, potrzebujesz czegoś więcej! Prześcieradło bawełniane pozwoli Twojej skórze oddychać, a przy tym będzie uniwersalnym dopełnieniem aranżacji łóżka.

Prześcieradło uszyte ze 100% bawełny jest przewiewne i przyjazne dla ciała – to dobry wybór, jeśli masz wymagającą skórę. Naturalny materiał docenisz również za możliwość prania w wysokiej temperaturze, co jest szczególnie ważne przy alergii. Zwróć uwagę, że jest to prześcieradło bez gumki 160x220 cm – dzięki odpowiedniej długości bez trudu założysz je pomiędzy materacem a ramą łóżka. Brak gumki sprawia, że materiał nie zawija się podczas prania i łatwo go wyprasować czy ułożyć w kostkę. Dzięki jasnoszarej kolorystyce i gładkiej fakturze prześcieradło pasuje do każdej pościeli, co znacznie ułatwia późniejsze zakupy oraz przybranie łóżka.

Ze względu na wytrzymałość i łatwość prania prześcieradło bawełniane bez gumki sprawdzi się zarówno w domowych pieleszach, jak i w komercyjnych obiektach noclegowych – hotelach, schroniskach czy gospodarstwach agroturystycznych.

Wymiary
Długość 220 cm
Szerokość 160 cm
Do pobrania