Pudło Jodełka 2 szt. – dobra organizacja w Twoim domu

Czy pudło z kartonu może być ozdobą mieszkania? Tak, a nawet musi, jeśli chcesz trzymać je w przedpokoju, na regale czy w pokoju dziecka. Doskonale do tego celu nadaje się pudło Jodełka – regularny wzór listków ułożonych w „jodełkę” subtelnie nawiązuje do stylu scandi. Wybierz je, a zyskasz dekorację i miejsce do przechowywania w jednym.

W zestawie otrzymujesz dwa ozdobne pudełka o wielkości A4. Ten estetyczny organizer możesz wykorzystać na dziesiątki różnych sposobów. Rozmiar pozwala umieścić wewnątrz dokumenty, rysunki, kolekcje drobnych przedmiotów, stare zeszyty i czasopisma, etc. Pokrywa zapewnia dyskrecję i zapobiega zakurzeniu zawartości. Otwory na bocznych ściankach docenisz zwłaszcza wtedy, gdy zechcesz przetransportować kartonowy pojemnik albo umieścić go na wierzchu szafy.

Pudło do przechowywania Jodełka pomoże Ci zapanować nad codziennym bałaganem. Podaruj je każdemu domownikowi – niech trzymają w nich ważne drobiazgi, które zwykle wałęsają się po biurkach, kątach i szafkach. Pudełka z kartonu mogą tworzyć również system przechowywania w garderobie lub spiżarni. Polecamy je także do firmy – przydadzą się na dokumentację, reklamowe gadżety i akcesoria biurowe.

Wymiary
Długość 34 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 18 cm
Waga 0.474 kg
Do pobrania