Pudło Brzoza A4 – wzorowy porządek bez wysiłku

Nie możesz utrzymać porządku na biurku przez nadmiar materiałów potrzebnych do pracy? Możesz temu zaradzić w prosty i tani sposób! Sięgnij po ozdobne pudło Brzoza A4 i spakuj do niego przedmioty zajmujące zbyt dużo miejsca, a szybko pozbędziesz się permanentnego bałaganu.

Drewniane skrzynki są ciężkie i zazwyczaj niezamykane. Co innego nasze kartonowe pudło – po napełnieniu odczujesz jedynie ciężar zawartości, a pokrywa zapewni Ci dyskretne przechowywanie. Bez trudu umieścisz je na szafie czy wysokim regale – pomogą Ci w tym wycięte po bokach uchwyty. Wielkość A4 jest wystarczająca do przechowywania zeszytów, rysunków, dokumentów, materiałów rękodzielniczych czy resoraków. Ze względu na naturalną estetykę pudło Brzoza najlepiej ustaw na widoku, aby zdobiło wnętrze i jednocześnie zapewniało łatwy dostęp do potrzebnych rzeczy.

Pudło do przechowywania z nadrukiem bielonych desek przypadnie do gustu fanom skandynawskich i rustykalnych wnętrz. „Drewniany” pojemnik będzie również ciekawym nawiązaniem do czarno-białej tapety z brzozowym laskiem. Aby uzyskać wyrazisty kontrast umieść pudło Brzoza na tle ciemnej ściany lub w pustych półkach czarnego regału.