Pudełko na chusteczki Tis

Pudełko na chusteczki Tis jest wykonane w całości z płyty mdf. Pudełko jest nie tylko zgrabnym przedmiotem, w którym można przechowywać chusteczki w delikatny i subtelny sposób, ale może też służyć jako stylowy organizer na inne drobne przedmioty.

Przedstawiamy pudełko na chusteczki Tis - zabawny i użyteczny dodatek do Twojego domu, który sprawi, że każde pomieszczenie będzie przyciągać wzrok! Wyjątkowe pudełko to łatwy sposób na przechowywanie chusteczek higienicznych, a dodatkowo może służyć jako organizer na inne drobne przedmioty. Idealnie nadaje się do salonu, sypialni lub gdziekolwiek zechcesz. Dzięki eleganckiemu wyglądowi i nowoczesnym malowaniom pudełko na chusteczki Tis z pewnością będzie się wyróżniać, a jednocześnie utrzyma wszystko, czego potrzebujesz w porządku. Zapomnij o zagraconych pudełkach chusteczek porozrzucanych po całym domu - kup już dziś stylowe pudełko na chusteczki Tis i popraw jakość swojego otoczenia!

O tym warto pamiętać!

  • Pudełko na chusteczki Tis wykonane jest z płyty mdf, co znacznie zwiększy trwałość.
  • Pudełko na chusteczki to nie tylko zgrabny przedmiot, który w delikatny i subtelny sposób przechowa chusteczki, ale może również sprawdzić się jako organizer na inne drobne przedmioty. 
  • Dzięki pudełku na chusteczki Tis nie będziesz musiał już nigdy więcej marnować cennego miejsca na blacie na nieporęczne pudełko na chusteczki! 
  • Utrzymaj swój blat w czystości i zorganizuj go dzięki pudełku na chusteczki Tis.
Wymiary
Głębokość 14 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 8,5 cm
Do pobrania