Pudło Zwierzaki – przechowywanie według dziecka

Szafa Twojego dziecka pęka w szwach, a bałagan tworzy się w zastraszającym tempie? Najwyższa pora zaopatrzyć się w pudła do przechowywania. Lekkie, pojemne i… kolorowe! Właśnie takie jest pudło Zwierzaki – zamów kilka, a Twoja pociecha chętnie utrzyma wzorowy porządek w swoim otoczeniu.

Pudło w rozmiarze A4 idealnie sprawdzi się w pokoju dziecka – jest wygodne dla małych rączek, a jednocześnie pomieści wszystkie ważne pamiątki, zabawki i akcesoria. Dwa duże uchwyty po bokach czynią pudło z kartonu bardzo poręcznym także dla najmłodszego domownika. Pokrywa jest połączona z pudełkiem, dzięki czemu nie zgubi się i nie spadnie w trakcie przenoszenia. Mimo wielu praktycznych cech maluch i tak najbardziej zachwycony będzie designem – komiksowe zwierzaki (lisek, myszka, żabka, piesek, kotek) codziennie zadbają o uśmiech dziecka.

Dekoracyjne pudło Zwierzaki to prosty, lecz potrzebny gadżet do pokoju dziecka. Twoja pociecha łatwiej zapanuje nad bałaganem – zamiast mozolnie układać rzeczy w regale, po prostu wrzuci je do pudełka. Kolorowy karton może służyć dziecku również do zabawy, doskonale spisze się w roli domku dla lalek czy garażu na resoraki.

Wymiary
Długość 34 cm
Głębokość 26 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 26 cm
Waga 0.34 kg
Do pobrania