Pudło kartonowe One Deska Pień - las w domu

Lubisz drewniane elementy wyposażenia domu? Podoba Ci się malownicza struktura pnia? Wybierz pudło kartonowe One Deska Pień i wprowadź do swojego wnętrza stylowy detal.

Spośród mnóstwa przedmiotów codziennego użytku wybieramy te, które chcemy eksponować oraz te, których potrzebujemy, ale wolelibyśmy zgrupować w oddzielnym miejscu. Z pomocą przychodzą nam praktyczne pudełka i kontenery. Można je opisać i bez trudu odnaleźć to, czego w danej chwili chcemy użyć. Znakomicie sprawdzi się w tej roli pudło z kartonu o przyciągającym wzrok wzorze desek i pnia. Wykonano je z grubej tektury i wyposażono w klapę. Praktyczne uchwyty pozwalają wygodnie przenosić lub wysunąć pudełko.

Klasyczny kształt sprawia, że to zamykane pudełko z łatwością ustawisz na regale, pod łóżkiem czy na podłodze. Pojemne wnętrze pomieści wiele przedmiotów, które bezpiecznie przechowasz i uchronisz od kurzu. Intrygujący wzór z imitacją drewna wprowadzi do pokoju naturalny klimat. Wymiary pudełka wynoszą: długość - 34 cm, szerokość - 25 cm, wysokość - 26 cm.

Wymiary
Długość 34 cm
Głębokość 26 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 26 cm
Waga 0.34 kg
Do pobrania