Pudło Mix 3 kolorów – przechowuj swoje rzeczy w praktyczny sposób

W mieszkaniu mamy zazwyczaj wiele rzeczy, na które trzeba znaleźć dobre miejsce, by uporać się z bałaganem. Większość z nas lubi gromadzić dużo przedmiotów, więc pudła do przechowywania to oprócz tradycyjnych komód, szafek, skrzyń i szaf najbardziej popularne organizery. Możesz trzymać w nich ubrania, dokumenty, zabawki i wiele innych rzeczy. Pudło Mix 3 kolorów to propozycja do wykorzystania w mieszkaniu w sypialni, garderobie, pokoju młodzieżowym i dziecięcym. Można wstawić je do szafy lub trzymać między innymi sprzętami. Pasuje do nowoczesnych, klasycznych, minimalistycznych i skandynawskich aranżacji.

Pudło Mix 3 kolorów jest wykonane z bawełny i poliestru. Ma kształt prostokąta z wygodnymi uchwytami. Praktyczne wieczko z tego samego materiału wygląda estetycznie i chroni schowane w pudełku rzeczy przed zakurzeniem. Kolor – odcienie szarości. Każde pudełko jest w innym odcieniu. Wymiary to: 44 × 33 × 22 cm.

Możesz użyć pudełka jako praktycznego schowka w szafie. Postawione w pokoju dobrze komponuje się z chłodnymi odcieniami, pasuje do klasycznych drewnianych mebli oraz nowoczesnego wyposażenia.

Wymiary
Długość 44 cm
Szerokość 33 cm
Wysokość 22 cm
Waga 0.916 kg
Do pobrania