Pudło Pióro 2 szt. – więcej miejsca do przechowywania i łatwe sprzątanie

Zabrakło Ci miejsca do przechowywania? Zamiast wydawać sporo pieniędzy na kolejny mebel, zainwestuj w tanie pojemniki. Zamykane pudło Pióro doskonale nadaje się do porządkowania rzeczy, które nie zmieściły się w szafie, komodzie czy na regale. Pozbądź się drobiazgów z pola widzenia i ciesz się niezmąconym porządkiem w swoim domu lub firmie!

Kupujesz zestaw pudeł kartonowych. Co otrzymujesz w zamian? Subtelne dekoracje ozdobione motywem różnorodnych piór, które świetnie wpisują się w klimat skandynawskich (i nie tylko) wnętrz. Zyskujesz dwa lekkie pojemniki w rozmiarze A4, które pomieszczą dokumenty, przepisy kulinarne, zdjęcia, przybory krawieckie i wiele innych przedmiotów. Kartonowe pudła to również „wyjście awaryjne” na wypadek przeprowadzki – otwory po bokach ułatwiają przenoszenie pudeł, a sztywna pokrywa zabezpieczy zawartość podczas transportu.

Pudło Pióro możesz umieścić na szafie w przedpokoju – zyskasz dodatkowe miejsce do przechowywania butów, szalików i czapek. Nie nadążasz sprzątać za swoim dzieckiem? Wstaw do pokoju kubikowy regał i wypełnij go pudłami z kartonu – teraz wystarczy wrzucić zabawki do pojemników i po kłopocie!

Wymiary
Długość 33 cm
Głębokość 18 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 18 cm
Waga 0.43 kg
Do pobrania