Pudło Pióro 2 szt. – panuje nad bałaganem, organizuje przestrzeń

Idealny sposób na wieczny rozgardiasz? Kartonowe pudła! Za ich pomocą możesz segregować ubrania po sezonie, sprzątać zabawki dziecka czy kolekcjonować stare czasopisma. Jeśli chcesz mieć przechowywane przedmioty pod ręką, wybierz pudło Pióro o stonowanym i eleganckim designie.

Nie ma znaczenia, jak duże masz mieszkanie i ile jest w nim szaf. Zestaw 2 szt. dużych kartonowych pudeł przyda Ci się prędzej, niż myślisz. Pomieści całkiem spore przedmioty – segregator z dokumentami, buty, odzież, maskotki i klocki, książki.

Po bokach znajdują się okrągłe otwory, dzięki którym łatwiej podniesiesz i przetransportujesz pełny karton. Pokrywa chroni zawartość przed zakurzeniem i… wzrokiem ciekawskich. Ozdobne pudło warto postawić na widoku – delikatny pierzasty motyw świetnie pasuje do skandynawskich i romantycznych wnętrz.

Duże zamykane pojemniki ułatwią Ci życie. Napełnij je przedmiotami codziennego użytku lub tymi, których potrzebujesz jedynie od czasu do czasu. Wstaw je do regału lub umieść na szafie – zyskaj więcej miejsca małym kosztem. Kartonowe pudło Pióro możesz wykorzystać także podczas przeprowadzki i w firmie, np. do przechowywania dokumentów lub materiałów.

Wymiary
Długość 42 cm
Głębokość 32 cm
Szerokość 32 cm
Wysokość 32 cm
Waga 0.804 kg
Do pobrania