Pudło Warm Gray – uniwersalny organizer do domu i firmy

Brak miejsca w szafie stawia pod znakiem zapytania zakup nowej pary butów? A może projektujesz własne biuro i szukasz oszczędnego systemu przechowywania? Pudło Warm Gray to produkt tak wszechstronny, że szybko znajdziesz setki sposobów na jego wykorzystanie w domu i nie tylko.

Karton w kształcie prostopadłościanu to nie tylko najprostszy sposób na zagospodarowanie kątów i wnęk. To także najszybsza metoda sprzątania bałaganu – wrzuć porozrzucane przedmioty do środka, zamknij wieko i ciesz się uporządkowaną przestrzenią. Uchwyty umieszczone po bokach ułatwią Ci przenoszenie pojemnika, gdy zechcesz umieścić go na wierzchu szafy albo włożyć do bagażnika auta. Neutralna kolorystyka i rozmiar A4 sprawiają, że kartonowe pudło może służyć do przechowywania dokumentów w biurze lub archiwum.

Jasnoszare pudełko możesz dać dziecku – niech ozdobi je po swojemu i przechowuje w nim swoje tajemnicze skarby i kolekcje zabawek. W sytuacji awaryjnej może służyć jako opakowanie na prezent (owiń go papierem ozdobnym), przyda się także podczas przeprowadzki. Jeśli brakuje Ci miejsca w szafie, wykorzystaj kartonowe pudło Warm Gray do stworzenia małej garderoby we wnęce.

Wymiary
Długość 34 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 26 cm
Waga 0.34 kg
Do pobrania