Pudło Zygzak – uniwersalny pomocnik domowy

Czy kartonowych pudeł może być za dużo? W żadnym razie. Nawet jeśli nie wykorzystasz wszystkich do przechowywania, przydadzą Ci się podczas przeprowadzki i sezonowania rzeczy na strychu. Jeśli zatem potrzebujesz takiego wszechstronnego organizera, wybierz pudło Zygzak.

Lekki pojemnik z kartonu sprawdzi się, gdy zechcesz zagospodarować wolne miejsce na szafie czy półce. Nie obciąża mebli i bez nadmiernego wysiłku można wystawić go na samą górę. Kartonowe pudło nadaje się zwłaszcza do pokoju dziecka, gdzie ciężkie skrzynie mogą stanowić zagrożenie dla ciekawskiego malucha. Zintegrowana pokrywa nie zsunie się, więc pudełko zapewnia dyskrecję w przechowywaniu osobistych rzeczy. Po bokach wycięto otwory dla łatwiejszego przenoszenia, które zapobiegają wypuszczeniu pojemnika z rąk. Dekoracyjne wykończenie w postaci zielonych zygzaków pozwala umieścić karton w dobrze widocznym miejscu.

Pudło Zygzak A4 wypróbuj w pokoju dziecka – zmieści się w nim zapas pieluszek, kosmetyki dla niemowląt, chusteczki nawilżane i inne akcesoria, których potrzebujesz do przewijania malucha. Geometryczny pastelowy wzór prezentuje się na tyle efektownie, że możesz wykorzystać pudło także do spakowania prezentu dla bliskiej osoby.

Zygzak - wymiary
Długość 34 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 26 cm
Waga 0.3 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał karton