Dodatek do wyposażenia wnętrza dla twojej wygody

Pufa Bretania jest ciekawym, nowoczesnym dodatkiem do wyposażenia wnętrza w stylu nowoczesnym lub skandynawskim. Możesz wstawić ją dosłownie wszędzie: do sypialni, salonu, pokoju młodzieżowego lub dziecięcego. Przyda się, kiedy zabraknie miejsca do siedzenia podczas spotkania.

Miękka i wygodna pufa Bretania to komfortowe siedzisko, które dzięki niewielkim gabarytom zmieści się w różnych pomieszczeniach. Nawet przy małym metrażu zawsze znajdzie się miejsce dla tak niewielkiego, praktycznego mebla. Poza tym pufa stanowi oryginalne uzupełnienie wystroju wnętrza.

Pufa Bretania wypełniona jest wysokoelastyczną pianką i wzmocniona pasem tapicerskim. Nie odkształca się i nawet przez długi czas pozostaje w idealnym stanie. Umieszczona została na niewielkich nóżkach z tworzywa i przeszyta ozdobnymi nićmi. Jej wymiary wynoszą: 300 × 80 × 95cm (szerokość, wysokość, głębokość).

Jeżeli brakuje Ci miejsc do siedzenia, a nie dysponujesz dużymi wnętrzami, pufa Bretania to doskonały pomysł na siedziska przy niskiej ławie lub stoliku kawowym. Z łatwością dopasujesz ją do sofy, wersalki, czy narożnika.

Cechy szczególne mebla:
• Puf w stylu nowoczesnym
• Ozdobne szwy dwuigłowe - zwiększona wytrzymałość szwów
• Pasy tapicerskie w siedzisku - komfort użytkowania