Puf Dora – dodatkowe miejsce, bez… zajmowania miejsca

W Twoim domu goście są zawsze mile widziani, ale czasami brakuje dla nich miejsca do siedzenia? Jeśli sofa i fotel to za mało, przygotuj „awaryjne” siedzisko. Puf Dora znakomicie sprawdzi się w tej sytuacji, zwłaszcza jeśli po drodze Ci z elegancją i szykiem glamour.

Puf, podnóżek, taboret – możesz nazywać go różnie, ale Twój zachwyt pozostanie niezmienny. Siedzisko w kształcie walca nie zajmuje zbyt wiele przestrzeni i bez problemu zmieści się pomiędzy innymi meblami. Mimo zgrabnych gabarytów puf Dora zapewnia sporo miejsca do siedzenia (średnica 42 cm), dzięki czemu możesz przyjąć swobodną pozycję bez obaw o utratę równowagi. Jednak nie musisz z korzystać z podnóżka, aby podziwiać wytrawny design – pikowane siedzisko z ekoskóry podkreśla wytworny charakter wnętrza, a chromowana podstawa wnosi nutę nowoczesności. Zastosowany materiał jest również łatwy w czyszczeniu, co docenisz zwłaszcza po imprezach.

Pikowane pufy są niezbędne w szykownych aranżacjach w stylu glamour, nowojorskim i modern classic. Najlepiej postaw od razu dwa – możesz ustawić obok siebie lub symetrycznie po bokach kanapy. Elegancki podnóżek przyda Ci się również w innych pomieszczeniach, np. w sypialni, garderobie czy holu.


Cechy szczególne mebla:
• Siedzisko pikowane guzikami.
• Okrągła podstawa ze stali chromowanej nierdzewnej.
• Rodzaj tkaniny - ekoskóra.