Okrągła pikowana otomana. Okrągły puf z eleganckim pikowaniem, świetnie uzupełni wystrój każdego wnętrza. Welurowe obicie w czerwonym kolorze jest miękkie i bardzo przyjemne w dotyku, a jednocześnie odporne na ścieranie i łatwe do czyszczenia. Podnóżek będzie praktycznym dodatkiem do sofy, wygodnym siedziskiem bądź stylową dekoracją wnętrza.

Szczegóły:

Typ produktu: Puf
Styl: Glamour
Kolor główny: Czerwony
Rodzaj materiału: Welur
Materiał: Welur
Materiał dodatkowy: Materiał syntetyczny
Skład materiału: 100% Poliester
Kształt: Okrągły
Wzór: Jednolity
Miejsce do przechowywania: Nie

Wymiary:

Głębokość: 55 cm
Szerokość: 55 cm
Wysokość: 30 cm
Waga: 6 kg
Maks. obciążenie: 150 kg

W ofercie: 1 x Puf

Cechy produktu: Wygodne, tapicerowane siedzisko, Elegancki wygląd, Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, Bezproblemowe w utrzymaniu, Wiele możliwości zastosowania

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Tkanina welurowa może wyglądać nieco inaczej pod wpływem różnego oświetlenia - ma tendencję do większego połysku w świetle dziennym i bardziej stonowanego wyglądu w oświetleniu sztucznym. Ze względu na gładką strukturę o dużej gęstości, odcień tapicerki welurowej może się również zmieniać podczas przeciągania ręką w różnych kierunkach i pod różnymi kątami. Aby ujednolicić kolor, materiał należy przetrzeć otwartą dłonią lub wilgotną ściereczką w jednym kierunku, lub użyć żelazka z parą wodną/parownicy.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Welur:
1.Odkurzać wyłącznie przy pomocy odpowiedniej końcówki
2.Plamy należy usuwać za pomocą środka do czyszczenia tapicerki i wilgotnej gąbki lub łagodnego detergentu.
Wymiary
Głębokość 55 cm
Średnica 55 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 30 cm
Do pobrania