Praktyczna ozdoba Twojego mieszkania — pufa Tizi FL

Pufa Tizi FL to praktyczny element. Służy przede wszystkim do siedzenia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów zapewnia wygodę i komfort. Sprawdzi się np. podczas ubierania butów, jak i podczas wizyty gości, gdy zabraknie krzeseł. Ogromnym atutem tego produktu jest pojemnik.

Pufę bardzo łatwo się otwiera i zamyka, korzystanie z niej jest proste i intuicyjne. Możesz w niej przechowywać tak naprawdę wszystko, co tylko chcesz! Mogą to być stare gazety i czasopisma, zabawki dzieci, buty czy pościele. Wybór należy do Ciebie.

Poza funkcją praktyczną nie sposób pominąć także względów estetycznych.

Proponowana przez nas pufa jest nowoczesna i oryginalna. Uniwersalny, szary kolor sprawdzi się w każdym wnętrzu, niezależnie od jego stylu. Taka praktyczna ozdoba nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Jej wymiary wynoszą 141 × 42 × 43 cm. Dzięki odpowiedniej eksploatacji pufa posłuży Ci przez długie lata. Stanowi świetną inwestycję, która odmieni Twoje wnętrze!

 

Cechy szczególne mebla:
• Puf z dużym pojemnikiem do przechowywania
• Ozdobne stopki metalowe - zwiększona trwałość i wytrzymałość podczas użytkowania
• Dostępne pojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z łóżkiem kontynentalnym (z boxem, materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem) i wezgłowiem) - pozwala na dopasowanie spania do Twoich potrzeb i czyni mebel niezwykle funkcjonalnym, dając poczucie komfortu w domowym zaciszu