Tizi Wood — połącz dekorację z praktycznym pojemnikiem

Pufy goszczą w coraz to większej ilości wnętrz. Są to praktyczne elementy, które świetnie sprawdzają się w salonach czy na korytarzach. Proponowana przez nas pufa Tizi Wood stanowi jedną z ciekawszych propozycji. Posiada prostą konstrukcję i uniwersalny, szary kolor. Drewniane stopki świetnie korespondują z tą barwą, dzięki czemu pufa świetnie odnajduje się w roli ozdoby. Przeznaczona jest do wnętrz nowoczesnych, klasycznych, jak i eleganckich.

Najważniejszą funkcją pufy jest jednak siedzenie. Sprawdzi się ona np. podczas ubierania butów czy podczas spotkań z bliskimi, podczas których zabraknie krzeseł.

Kolejnym powodem, dla którego nie możesz przejść obojętnie obok tego produktu, jest pojemnik. Umożliwia on przechowywanie dowolnie wybranych przedmiotów, które zwyczajnie chcesz schować, np. ze względu na sezon.

Tizi Wood to pufa, która posiada 141 cm szerokości, 49 cm wysokości oraz 43 cm głębokości. Umieścisz ją w dowolnie wybranym miejscu w swoim mieszkaniu!

 

Cechy szczególne mebla:
• Puf z pojemnikiem do przechowywania
• Ozdobne stopki z drewna liściastego - zwiększona trwałość i wytrzymałość podczas użytkowania
• Podwyższone stopki - ułatwiony dostęp do podłoża
• Podwyższone siedzisko - ułatwia wstawanie i zwiększa wygodę użytkowania
• Dostępne pojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z łóżkiem kontynentalnym (z boxem, materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem) i wezgłowiem) - pozwala na dopasowanie spania do Twoich potrzeb i czyni mebel niezwykle funkcjonalnym, dając poczucie komfortu w domowym zaciszu