Pufa dziecięca ośmiornica. Ta gigantyczna ośmiornica to idealny kompan do odkrywania głębi oceanu i przepięknych raf koralowych. Prezentując niezwykłe podobieństwo do prawdziwego stworzenia z ośmioma mackami, ta pufa zamieni pokój każdego dziecka w najlepszy plac zabaw. Okrągły korpus zwierzątka został obszyty miękkim welurem, który zachęca do przytulania. Ośmiornica ma małe nóżki z filcowymi podkładkami dla ochrony podłogi. Jest to idealny dodatek dla wszystkich miłośników morskich zwierząt i akcesorium pasujące do wnętrz urządzonych w stylu marynistycznym.

Szczegóły:

Typ produktu: Pufa zwierzak
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Brązowy
Odcień: Złoty brąz
Rodzaj materiału: Welur
Materiał: Welur
Materiał dodatkowy: Materiał syntetyczny
Wypełnienie: Pianka
Skład materiału: 100% Poliester
Kształt: Zwierzę
Wzór: Jednolity
Miejsce do przechowywania: Nie

Wymiary:

Głębokość: 55 cm
Szerokość: 55 cm
Wysokość: 40 cm
Powierzchnia siedziska: 33x33 cm
Waga: 3 kg
Maks. obciążenie: 120 kg

W ofercie: 1 x Stołek

Cechy produktu: Dostarcza nieograniczonych możliwości zabawy, Niezwykle miękki, Tworzy przytulną, ciepłą atmosferę, Lekki i łatwy do przenoszenia, Z podkładką chroniąca przed zarysowaniem powierzchni

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Tkanina welurowa może wyglądać nieco inaczej pod wpływem różnego oświetlenia - ma tendencję do większego połysku w świetle dziennym i bardziej stonowanego wyglądu w oświetleniu sztucznym. Ze względu na gładką strukturę o dużej gęstości, odcień tapicerki welurowej może się również zmieniać podczas przeciągania ręką w różnych kierunkach i pod różnymi kątami. Aby ujednolicić kolor, materiał należy przetrzeć otwartą dłonią lub wilgotną ściereczką w jednym kierunku, lub użyć żelazka z parą wodną/parownicy.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Welur:
1.Odkurzać wyłącznie przy pomocy odpowiedniej końcówki
2.Plamy należy usuwać za pomocą środka do czyszczenia tapicerki i wilgotnej gąbki lub łagodnego detergentu.
Wymiary
Głębokość 55 cm
Średnica 55 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 40 cm
Do pobrania