Ramka Basic – zachowaj wyjątkowe wspomnienia na długo

Zdjęcia to niezwykle ważne elementy, które przypominają nam o beztroskim dzieciństwie, wakacjach, czy też chwilach spędzonych z najbliższymi. Zdecydowanie warto umieścić je w przestrzeni domu lub mieszkania, gdzie na co dzień pozwolą przywołać cenne wspomnienia. W tym przypadku doskonale sprawdzi się ramka Basic – to produkt, który w stylowy sposób zaprezentuje Twoje ulubione fotografie, jednocześnie chroniąc je przed czynnikami zewnętrznymi. Jej klasyczna budowa oraz kolor pozwolą dopasować ramkę do wielu aranżacji wnętrza.

Ramka Basic została wykonana z transparentnego szkła oraz wysokiej jakości płyty mdf w kolorze białym. Jej wymiary to 10 × 15 cm.

Ramka Basic pomieści zdjęcia w klasycznym formacie. Możesz ją zawiesić na ścianę bądź postawić na komodzie, stoliku, szafce, czy też biurku.

Spraw, aby Twoja przestrzeń stała się pełna wyjątkowych, ważnych dla Ciebie chwil, o których nie zapomnisz! Ramka Basic zaprezentuje Twoje zdjęcia w stylowy sposób, dzięki czemu aranżacja przestrzeni stanie się oryginalna i niepowtarzalna!

Wymiary
Długość 10 cm
Głębokość 1,4 cm
Szerokość 12,4 cm
Wysokość 17,4 cm
Waga 0.183 kg
Do pobrania