Ramka na zdjęcia memo – wyeksponuj ulubione zdjęcia w pięknej ramie

Fotografie to niezwykłe pamiątki, które potrafią wywołać najmilsze emocje, które towarzyszyły nam w dniu zrobienia zdjęć. Możemy w każdej chwili wrócić wspomnieniami do dnia ślubu, narodzin dziecka czy po prostu miłego sierpniowego dnia spędzonego wśród najbliższych. Możesz trzymać fotografie w albumach lub w cyfrowo na komputerze ale jeżeli chcesz mieć zdjęcie zawsze w zasięgu wzroku to opraw je w piękną metalową ramkę i postaw na biurku, komodzie lub półce.

Ciekawą dekoracją obok wazonu lub doniczki z kwiatami będzie ramka z pamiątkowym zdjęciem. Taką ramkę możesz również zawiesić na ścianie w towarzystwie obrazu lub innych ramek ze zdjęciami. Stwórz ciekawą kompozycje dekoracyjną łącząc różne rozmiary i układając ramki w ciekawym kształcie.

Ramka ze zdjęciem jako pomysł na prezent. Każda sentymentalna osoba będzie zachwycona takim upominkiem, włóż do środka Wasze zdjęcie, które przywoła jej uśmiech na twarzy, możesz dołączyć również kartkę z życzeniami. Gwarantujemy, że to będzie trafiony prezent.

Wymiary
Długość 40 cm
Głębokość 3,5 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 19 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania