Prosta, lecz piękna

Pragniesz swoje ulubione zdjęcia umieścić w swoim mieszkaniu w taki sposób, aby można było zawsze na nie spoglądać? Chcesz, aby przykuwały one twoją uwagę i w każdej chwili życia przywoływały najpiękniejsze wspomnienia? Zdjęcia są jedną z najwspanialszych pamiątek, albowiem tylko one pozwalają zatrzymać upływający czas i odświeżają naszą, wszak ulotną pamięć. Jeśli pragniesz zaprezentować swoje zdjęcia a nie tylko trzymać je w albumie, a jednocześnie boisz się, że wyblakną czy też zniszczą się w inny sposób, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, które z całą pewnością Ci się spodoba.


Elegancka i ze zdobieniami

Prezentowana przez nas ramka na zdjęcia to znakomita propozycja dla wszystkich, którzy pragną, aby ich fotografie były widoczne, a jednocześnie bezpieczne. Ramka na zdjęcie stworzona jest z wysokiej jakości drewna, w kolorze czarnym. Istotne jest to aby podkreślić, że posiada ona bardzo gustowne wykończenia zarówno na zewnątrz ramy, jak i w jej wnętrzu. Czerń i srebro są tutaj idealnie dobrane, dlatego też ramka stojąca na zdjęcie prezentuje się zawsze pięknie, wspaniale i podkreśla charakter całego wnętrza.


Bezpieczne fotografie

Kupując ramkę drewnianą w naszej ofercie każdy klient ma pewność, że jego fotografie będą bezpieczne. Wszystko dlatego, że są one wyposażone w szkło wysokiej jakości, które to jest mocne i solidne. Dzięki niemu zdjęcie nie jest matowe i nie niszczy się. Na pewno w każdym mieszkaniu będzie znakomicie się prezentować, albowiem cechuje ją styl klasyczny, dzięki czemu nie będzie kontrastowała z żadnymi innymi elementami wnętrza.

Wymiary
Szerokość 17,5 cm
Wysokość 22,5 cm
Waga 0.32 kg
Do pobrania