Pięknie oprawione fotografie

Zdjęcia są dla wielu z nas naprawdę wyjątkową pamiątką, która to pozwala nam zatrzymać najważniejsze i najpiękniejsze wspomnienia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czas mija bardzo szybko, a nasza pamięć jest ulotna, dlatego po kilku latach nie potrafimy przypomnieć sobie szczegółów naszego życia. Warto, więc zatrzymać najważniejsze dla nas chwile i ustawić w naszym mieszkaniu zdjęcia, które to szybko odświeżą nam pamięć. Jak jednak zaprezentować nasze najważniejsze zdjęcia, aby nie tylko przywoływały wspomnienia, ale także, aby pięknie się prezentowały i przykuwały naszą uwagę? Mamy dla Państwa doskonałe rozwiązanie, albowiem w naszej ofercie odnajdziecie ramkę na zdjęcia Antiq, która to każdej fotografii doda wyjątkowości i piękna.


Wspomnienia w mieszkaniu

Prezentowana przez nas ramka na zdjęcia cechuje się wysoką jakością, albowiem stworzona jest z materiałów trwałych, solidnych, które łatwo nie ulegną uszkodzeniu, a wręcz przeciwnie będą nam służyć przez długi czas, jako piękna dekoracja mieszkania. Dekoracja na zdjęcia Antiq jaką znajdziecie w naszym sklepie to produkt stylizowany na styl francuski, stworzony w kolorze srebrnym, miejscami przecierany, co dodatkowo dodaje jej uroku. Dodatkowo warto nadmienić, że owa ramka jest wyposażona w szybkę stworzoną z bardzo trwałego szkła, dzięki której nasze zdjęcie nie matowieje, nie blaknie i nie zarysowuje się. Każde zdjęcie będzie w niej wyjątkowo pięknie się prezentować.

Dodatkowo ramka to także znakomity pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby, członka rodziny, czy przyjaciela. Jeśli szukasz idealnej dekoracji swego zdjęcia nasz produkt będzie do tego celu idealny i sprawdzi się w każdym wnętrzu, zarówno w domu jak w biurze. Ustawiona w miejscu pracy w czasie wykonywania obowiązków przypomni nam zawsze o ukochanych i bliskich.

Wymiary
Szerokość 23,5 cm
Wysokość 28 cm
Waga 0.743 kg
Do pobrania