Regał Malmo – przechowywanie i eksponowanie

Właśnie urządzasz salon i wahasz się pomiędzy klasyką i nowoczesnością? Kompromisem będzie kolekcja Malmo, która posiada ozdobne listwy – ramy frontów charakterystyczne dla klasycznych wnętrz oraz proste uchwyty i oświetlenie LED, spotykane w nowoczesnych kolekcjach.

Marzysz o domowej biblioteczce, na której przechowasz ulubione tytuły? W tej roli doskonale sprawdzi się regał półotwarty Malmo. Praktycznie podzielone wnętrze mebla, sprawia, że masz do dyspozycji zarówno miejsce do przechowywania, jak i ekspozycji.

Witryna o wymiarach 88,5 x 199 cm posiada:

- 2 otwarte półki, które posłużą do ekspozycji książek, encyklopedii lub pamiątek z podróży,

- 1 praktyczną półkę za pełnymi frontami – idealną do przechowywania większych przedmiotów,

- 1 szeroką szufladę, w której możesz schować paszporty i inne dokumenty.

Jednolite wybarwienie sosna Randers zachwyca wielbicieli jasnych mebli i powłoki, odzwierciedlającej naturalne usłojenie drewna. Zastosowany laminat zachwyca zwiększoną odpornością na zarysowania.

Łatwe użytkowanie to zasługa nie tylko praktycznych uchwytów, ale też akcesoriów z cichym domykiem, które zwalniają fronty w ostatniej fazie zamykania.

Szeroki regał Malmo doskonale wygląda w towarzystwie szafy i witryny, ale tak naprawdę możesz go połączyć z dowolnym modułem z kolekcji Malmo. Dobierz je do siebie i stwórz spójną i funkcjonalną zabudowę salonu.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 88,5 cm
Wysokość 199 cm
Waga 50.7 kg
Do pobrania