Regał Seaford 2 M – pasuje do loftowego wnętrza

Uniwersalne meble o lekkiej, ażurowej konstrukcji mają wiele zastosowań. Szeroki regał Seaford 2 M może być industrialną biblioteczką, nowoczesnym barkiem albo typowym miejscem na dekoracje. Dowiedz się, co jeszcze ma do zaoferowania!

Otwarty regał tworzy 5 półek ułożonych w asymetryczny wzór. Zostały one zrobione z płyty MDF wykończonej okleiną imitującą dąb. Czarne obrzeża półek świetnie korespondują z metalową podstawą w tym samym kolorze – całość wygląda modnie i estetycznie.

Niski, loftowy regał ma 95 cm wysokości i 120 cm szerokości. Dzięki temu jest wyjątkowo pojemny, a jednocześnie zostawia dużo miejsca na przykład na okazałą galerię ścienną. Pomoże uporządkować Ci salon, gabinet lub pokój młodzieżowy. Ustawisz na nim książki, pamiątki, rośliny – co tylko chcesz. Prosta, minimalistyczna forma sprawdzi się nie tylko w stylistyce industrialnej, lecz także skandynawskiej, retro i wielu innych.

Mebel możesz zestawić z wysokim regałem Seaford 2, tworząc współczesną wersję meblościanki. Równie dobrze prezentuje się solo lub w roli przegrody dzielącej pomieszczenie na strefy. Prawda, że ma wiele zastosowań? 

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 95 cm
Waga 15 kg
Do pobrania