Sztuczna róża

 

Trwała, sztuczna róża to świetna ozdoba pomieszczeń, która wygląda dobrze o każdej porze roku. Kompozycja wykonana ze sztucznych kwiatów róży pozwoli odświeżyć Ci wygląd każdego pomieszczenia i wprowadzi do niego romantyczny akcent.

 

Dekoracja dowolnego pomieszczenia

Pojedyncza róża w kolorze kremowym lub fioletowym, wykonana z tworzywa sztucznego, będzie się świetnie prezentować w każdym pomieszczeniu. Jej uniwersalne zastosowanie sprawia, że pasuje do każdego stylu aranżacji — zarówno klasycznego, modernistycznego, jak i boho. Ozdoba wygląda dobrze zarówno jako pojedynczy element, jak i cała kompozycja ułożona z kilku pąków róż. Taki akcent świetnie ożywi pomieszczenia reprezentacyjne — kuchnię, jadalnię czy salon.

 

Akcent wprost z natury

Pojedyncza róża w kolorze kremowym lub fioletowym to dekoracja, który sprawi, że Twoje pomieszczenie będzie wyglądać modnie i stylowo. Obecne trendy mocno stawiają na elementy zainspirowane naturą. Róża wykonana z tworzywa sztucznego to całoroczna ozdoba, która doda delikatności w Twoim domu. Róża ma wymiary 74 cm x 9 cm.

Wymiary
Długość 74 cm
Szerokość 9 cm
Waga 0.03 kg
Do pobrania